» سخن ما

دوباره نو می شویم

مخاطبان گرامی با سلام

نشریه خانواده پتروشیمی که از نیمه سال 90 آغاز و تا اواخر سال گذشته منتشر شد همواره از استقبال و همکاری شما عزیزان برخوردار بود به طوریکه حتی  با توقف آن که دلایل آن محل بحث این نوشته نیست بسیاری از شما همکاران گرامی مطالب خود را برای ما فرستاده و پیگیر چاپ آن بودید.این موضوع بهانه ای شد تا دوباره زمینه انتشار آن در شکل و فرم جدیدی به صورت الکترونیکی مهیا شود تا روند انتشار آن چون 3 سال گذشته تداوم یابد.

علاقه مندیم با توجه به جایگاه والای خانواده کارکنان صنعت پتروشیمی و اعتقاد به ارزشمندی شما عزیزان به عنوان سرمایه اجتماعی این صنعت ، همچون گذشته اعضای تحریریه این نشریه شما، همسر و فرزندان عزیزتان باشید تا از موفقیتهای تحصیلی ، علمی، هنری ، ادبی، فرهنگی و ورزشی خود ما را آگاه سازید.

اعتماد، باور حضورتان و همراهی شما ثروتی است ماندگار که هیچ قیمتی برآن نمی توان گذاشت. قرار ما گفتن های شماست و شنیدن های ما وعده مان جاودانه کردن شادی های شماست و تعهدمان بودن در کنار شما.

خرسندیم در سفری که با شما آغاز کردیم از خطه جنوب ماهشهر و عسلویه، از تبریز و ارومیه گرفته تا اصفهان ،شیراز ،کرمانشاه و بجنورد میهمان و میزبان کل خانواده های پتروشیمی در سراسر ایران عزیز باشیم .

تمام تلاش ما راه یافتن به درون خانواده پتروشیمی و شنیدن صدای شماست. دامین اختصاصی خانواده پتروشیمی khanevadeh.nipna.ir است که مطالب خود را در بخش های سلامت، موفقیت ، روانشناسی ،بانوان ، ادب و هنر ، گردشگری، ورزشی، تصویر ، گوناگون و ... منتشر می کنیم .

 امیدواریم  به زودی امکان ارسال مطالب از طریق همین سایت برای شما مخاطبان گرامی فراهم شود و شما  می توانید مطالب خود را در گروه های مختلف برای هر صفحه ارسال نمایید. در حال حاضر پل ارتباطی شما با نشریه پست الکترونیکی.............. می باشد.پس منتظر نظرات شما عزیزان هستیم.

رضا خلج
مدیر مسئول نشریه الکترونیکی خانواده پتروشیمی