شماره32

اولین مسابقه پخت و تزیین کیک در پتروشیمی تبریز

اولین مسابقه پخت و تزیین کیک در پتروشیمی تبریز
(دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸) ۱۴:۴۶

اولین مسابقه پخت و تزئین کیک بین خانواده های کارکنان پتروشیمی تبریز در تالار ضیافت مجتمع رفاهی پتروشبمی تبریز برگزار شد.

این مسابقه در دو مرحله برگزار شد. مرحله اول مسابقه، پنج شنبه، 98/05/17با تعداد 46 نفر و مرحله دوم که فینال مسابقه بود، در تاریخ 4/06/98 با حضور هنرمندانی که در مرحله اول رای بیشتری آورده بودند، انجام شد.
مرحله فینال اولین مسابقه پخت و تزئین در بین خانواده بزرگ پتروشیمی نیز در مجتمع رفاهی پتروشیمی تبریز برگزار شد.
برندگان مرحله اول مسابقه با شرایط اعلام شده از سوی داوران در مرحله فینال، کیک های خود را در محل مسابقه سالن مجتمع رفاهی پخت و تزئین نمودند.

پیام مهندس درفشی مدیرعامل پتروشیمی تبریز

- خداوند را شاکریم که فرصتی فراهم گشت تا خانواده پتروشیمی تبریز بتوانند با به نمایش گذاردن دستپخت خود چالشی مثبت را تجربه کنند و طعم شیرین همدلی و همکاری را بچشند.
هنر، خصیصه ای است ذاتی و هنرمند، پدیده ای است جاری بر جان طبیعت تا طبیعت جان گیرد و پایا بماند. پس باید این هنر را ارج نهاد و هنرمند را در قاب تقدیر ستود.
در ادامه، پس از سخنرانی مهندس درفشی، مدیر عامل، شرکت کنندگان در مسابقه، با کیک های خود مطابق شرایط اعلام شده در محل مسابقه حضور یافتند.
۷ نفر از برندگان مسابقه پس از اعلام امتیازات از سوی داوران مسابقه به فینال راه یافتند.
در این مراسم مهندس زارع معاونت عملیات و رییس مجتمع نیز ضمن تشکر از حضور پرشور کارکنان و خانواده های محترمشان در این مسابقه با تقدیم لوح تقدیر از شرکت کنندگان قدردانی نمودند.
مطابق نتایج اعلام شده از سوی داوران، سه نفر به ترتیب ذیل برنده مسابقه اعلام گردید:

- خانم جامبر رشیدی مقام اول
- خانم حاتمی مقام دوم
- خانم آراسته مقام سوم
- مهندس زارع رییس مجتمع پتروشیمی تبریز، ضمن تبریک به برندگان مسابقه از حضور و تلاش کلیه همکاران با تقدیم گل و هدیه به برندگان مسابقه تشکر و قدردانی نمودند.
خانم اصلانی از روابط عمومی پتروشیمی تبریز در پاسخ سوال خبرنگار خانواده پتروشیمی در زمینه امکان برگزاری مسابقات مشابه در سایر رشته های هنری، گفت که احتمال دارد در برنامه باشد.
نشریه خانواده پتروشیمی ضمن عرض تبریک، امیدوار است که این برنامه ها که موجب همدلی می شود تکرار شده، گسترش یابد.
گزارش :روابط عمومی پتروشیمی تبریز

تعداد بازدید : ۱,۱۷۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید