از قانون جذب چگونه استفاده کنیم؟

(یکشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۹) ۱۳:۱۹

قانون جذب ، یک قانون طبیعی برای رسیدن به خواسته ها و آرزوها است . شما اگر قانون جذب را بدانید و از آن استفاده کنید میتوانید به هر خواسته و هدفی که داشته باشید برسید. طبق قانون جذب هر چیزی که وارد زندگیتان میشود به صورت تصادفی و اتفاقی نبوده است و خودتان آن را جذب کرده اید.

تاریخچه قانون جذب
صد ها سال ها قبل، تعریف قانون جذب برای اولین بار توسط بودا آموزش داده شده است.به نظر می رسید که بودا می خواهد قانون جذب را چنین تعریف کند: چیزی که شما می خواهید اتفاق بیافتد، آن چیزی است که به آن فکر می کنیددر حقیقت این یک باور ذاتی است که با قانون جذب عمیقا در ارتباط می باشد.با گسترش تعریف قانون جذب در فرهنگ غربی، اصطلاح “کارما” را برای آن انتخاب کردند و در دیگر جوامع نیز محبوبیت پیدا کرد.

قانون جذب چیست؟
قانون جذب (law of the attraction) به زبان ساده می گوید:” به هر آن چیزی که فکر کنید، چه خوب و چه بد، آن را جذب خواهیم کرد” بر اساس این تعریف قانون جذب، وقتی به هر چیزی فکر کنید در حال جذب کردن آن هستید و این مورد خیلی خوب است قانون جذب میگوید شما به همان چیزی تبدیل میشوید که بیشتر اوقات به آن فکر میکنید.

شاید تصور کنید که قانون جذب یک قانون بسیار عجیب است، اما اصلاً اینطور نیست و اگر به گذشته خود نگاه کنید می بینید که از این قانون در زندگی خود استفاده کرده اید. آیا تا به حال دقت کرده اید که یک روز که حالتان بد است در همان روز چیزهای منفی زیادی را جذب کرده اید، یا اینکه یک روز خوشحالی و حس بسیار خوبی دارید چیزهایی را جذب کرده اید که بیشتر خوشحال تان کرده است و احساس تان بهتر می شود.

پس اگر دقت کرده باشید می بینید که قانون جذب همیشه در زندگیتان در حال عمل کردن است و برای اینکه بتوانید از این قانون قدرتمند استفاده کنید و زندگی تان را در اختیار بگیرید باید بدانید که قانون جذب چیست و چطور با استفاده از این قانون می توانید زندگی تان را در اختیار بگیرید.

آنچه که درباره قانون جذب باید بدانید:

آیا من به هر چیزی که توجه و تمرکز کنم آن را بدست می آورم؟ قطعا خیر
آیا قانون جذب میگوید به هر چیز که فکر کنی وارد زندگیت میشود؟ قطعا خیر
قانون جذب چیزی فراتر از این تصورات است. قانون جذب یک قانون ثانویه هست و قانون اصلی که به قانون جذب معنا میدهد ارتعاش است.

ارتعاش ذهن چیست؟

ما همواره در حال فکر کردن به چیزهایی گوناگون هستیم.فکر کردن به کارهای روزمره مان یا فکر کردن به شغل مان یا فکر کردن به روابط مان و خیلی چیزهای دیگر،همه این افکار دارای انرژی هستند. این انرژی ها همیشه در حال ساطع شدن از ما هستند.این افکار گوناگون که ما در ذهن خود دنبال میکنیم ارتعاش هستند.

در قانون جذب میگوییم:تا زمانیکه افکار خوشحال کننده و یا ناراحت کننده فقط به صورت یک افکار خطی از ذهن شما عبور کند درست است که دارای ارتعاش است .ولی تاثیرات محسوسی ندارند.یعنی به هر چیزی که توجه کنیم دارای ارتعاش هستند ولی لزوماً هر ارتعاشی تاثیر محسوس ندارد.

اگر بخواهم خیلی ساده به شما بگویم که قانون جذب چگونه عمل می کند، افکار شما دارای انرژی و ارتعاش است. یعنی وقتی شما به هرچیزی فکر می کنید در حال فرستادن ارتعاش آن به کائنات و جهان هستی هستید.

برای اینکه ارتعاش خواسته و هدفتان را به درستی به کائنات بفرستید، دو فاکتور بسیار مهم و موثر وجود دارد. هر ارتعاشی که بفرستید به سمت شما جذب می شود. اینکه کدام یک وارد زندگیتان بشود یا نشود، سریع وارد شود یا کند، وابسته به دو معیاری است که در ادامه به شما توضیح خواهیم داد.

پارامتر اول این است که در قانون ارتعاش شدت و قدرت ارتعاشی که می فرستید چقدر است؟ پس به این نکته توجه کنید که ارتعاش تان را با چه شدت و قدرتی میفرستید.
پارامتر دوم این است که در چه بازه زمانی و با چه تکرار این ارتعاش را ارسال می کنید؟ برای این که به آن چیزی که می خواهید برسید باید ارتعاشش را به صورت مداوم بفرستید.

به طور کلی اگر می خواهید با استفاده از قانون جذب خواسته هایتان را در زندگی متجلی کنید، باید با شدت و قدرت بالا و مدت زمان طولانی و تکرار زیاد، ارتعاش خواسته و هدف تان را به کائنات ارسال کنید.

وقتی ارتعاش به کائنات می فرستید در حال درخواست کردن از کائنات هستید و به کائنات دستور می‌دهید که آن چیز را وارد زندگیتان کند.

برای اینکه بتوانید از قانون جذب در جهت خواسته ها و آرزوهایتان استفاده کنید باید ذهنتان را کنترل کنید و از قدرت ذهن تان استفاده کنید.قانون جذب سه مرحله داره ،درخواست ، باور و دریافت.
راهکارهایی که "قانون جذب" می‌تواند زندگی شما را بهبود بخشد:

چگونه مدیتیشن و مراقبه کنیم

-ذهنتو آروم کن.برای 10 تا 15 دقیقه تمرکز کن.انجام این کار قدرت ذهنتو افزایش می ده و به حالت آرامش می ری.

لیست رویاهایت را همین امروز تهیه کنید

لیست آرزوهای خود را آماده ساخته و از بین آن ها خواسته های واقعی خود را مشخصا با موعد آفرینش آن ها در دفترچه آرزوهای خود یاداشت کنید. در این مرحله کوچک ترین تردید و کم باوری به مفهوم نخواستن و کنسل کردن سفارش خود به کاینات است.

احساس کن وتصویر سازی انجام بده

احساسی که بعد از رسیدن به خواستت خواهی داشت را حس کن.انگار الان داریش ،حس اون لحظرو مزه مزه کن و وانمود کن که خواستت اتفاق افتاده .گفتارت ،پندارت و کردارت* باید طوری باشه که انگار به آرزوت رسیدی.این مهمترین و قدرتمند ترین مرحله ی قانون جذبه چون این مرحله جایی هست که قانو جذب به کار می افتد وبعدیه تصویر از چیزی که می خوای به کائنات ارسال کن.کائنات پاسخ خواهد داد.خواستتو از حالا از آنِ خودت ببین.تو ذهنت تصورش کن که بهش رسیدی.هر چقدر تصورت با جزئیات بیشتری باشه بهتره.اگر می خوای ثروت زیادی داشته باشی،اگر خواهان آن اتومبیل خاص هستید. خودتان را ببینید که پشت رل نشسته و در حال رانندگی در خیابان های محل تان هستید. برانید، سرعت بگیرید، با دکمه های کنترل کار کنید به سمت خانه رفته و همسر و فرزندان تان و یا والدین تان را نیز سوار کنید و همگی با هم دوری بزنید. شیشه سان روف را باز و بسته کنید. سیستم گرما و سرما را امتحان کنید. شتاب ماشین تان را امتحان کنید. هیجان را در تمام وجودتان حس کنید. لذت ببرید. دوستانتان را در پیاده رو ببینید. دست تکان بدهید.

شکر گذاری کن

تمام چیزهای خوبی که کائنات بهت دادرو بنویس. دفترچه زیبایی برای خود تهیه کنید.نام آن را دفتر شکرگزاری بگذارید.به خاطر تمام چیزهایی که داری و چیزهایی که کائنات بهت داده شکرگزار باش.کائنات کارهای زیادی به خاطر ما انجام داده.با کمی شکرگزاری برای جبران نیکی های کائنات،باعث می شی تا کائنات برانگیخته بشه و خیر و نیکی بیشتری به زندگیت راه پیدا کنه. شکرگزاری قدرت موتور محرک کائناتو برای رسیدن به خواستت چندین برابر می کنه.

به قدرت کائنات اعتماد کن
دنیایی رو تصور کن که کاملا شبیه به جهان واقعیه اما هر چیزی که در اون آرزو می کنی فورا پدیدار می شه.تمرکز بر «چگونگی» کارکرد کاینات بجای جذب خواسته‌هایتان آن را از شما دور می کند. این افکار را رها ساخته و اجازه دهید کاینات برای شما کار کند. زمانی که در شما بابت توانایی های کاینات نگرانی «چگونه می توانید؟!» بوجود می آید، این نشان دهنده ایمان ضعیف شماست و نیز در واقع شما در کار خلقت دخالت می کنید و به کاینات می گویید که چه وظیفه‌ای دارد و چکار باید بکند، این درحالی است که شعور و جایگاه کاینات و قدرتش بسیار بالا تر از مقام بشر است.

تعداد بازدید : ۱,۱۵۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید