پیام رییس کل روابط عمومی شرکت ملی صنایع پتروشیمی

سال نو و 10 ساله شدن نشریه خانواده پتروشیمی مبارک

سال نو و 10 ساله شدن نشریه خانواده پتروشیمی مبارک
(شنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۹) ۱۴:۲۰

ایوب بنوی رییس کل روابط عمومی شرکت ملی صنایع پتروشیمی در پیامی نوروز 1400 و ده ساله شدن نشریه خانواده پتروشیمی را به خانواده بززگ این صنعت تبریک گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

یا مقلب القلوب والبصار 

  یا مدبر الیل و النهار 

گردش دوران، بار دیگر ما و طبیعت را در آستانه سال و فصل جدیدی قرار داده است. فصلی که با دستان پرمهر و هنرآفرین نقاش هستی، رنگ عشق و زیبایی به خود می‌گیرد.با توجه به حلول فصل سبز بهار و تجربه این موهبت بی‌بدیل الهی، فرصت را مغتنم شمرده و فرا رسیدن بهار دل‌انگیز طبیعت که مصادف با میلاد مسعود مهدی موعود امام زمان عجل اله تعالی است را خدمت خانواده بزرگ صنعت پتروشیمی به عنوان سرمایه عظیم این صنعت شادباش عرض می‌کنم .

نگاه ویژه مسئولان ارشد شرکت ملی صنایع پتروشیمی به کارکنان و خانواده های محترم این صنعت موجب شد اولین ایده ارتباط با خانواده های صنعت پتروشیمی در جهت انعکاس موفقیت ها ورفع نیازهای فرهنگی واجتماعی ایشان برای اولین باردر سال 1390 در سطح وزارت نفت واز سوی روابط عمومی شرکت ملی صنایع پتروشیمی در قالب نشریه خانواده پتروشیمی رقم خورد .

هدف اصلی از انتشار این نشریه ، تبیین نقش بی بدیل مردان و بانوان در تحکیم بنیان های تربیتی ،اجتماعی و فرهنگی و انعکاس موفقیت های مهم فرزندان این صنعت است که با کوشش وتلاش خود همواره در ابعاد مختلف علمی ،هنری ، ورزشی وعلمی موفقیت های چشمگیری برای خانواده صنعت به ارمغان می آورند .

همچنین پرداختن به بخش های عمومی،بهداشتی ،پزشکی ،موضوعات اجتماعی، گزارش های فرهنگی و توجه بیشتر به نیازهای خانواده پتروشیمی در مناطق عملیاتی از اهداف دیگر این نشریه بوده است .

انتشار این نشریه درطول این یک دهه در قالب مکتوب و الکترونیکی که با همکاری و استقبال خوب همکاران روابط عمومی وخانواده های محترم این صنعت منتشر شده توانسته است نگاه ویژه مخاطبان را به خود جلب کند و جایگاه خانواده صنعت پتروشیمی را به رشته تحریر وتصویر درآورد.

با کوله باری چنین پربار وبا امیدی مضاعف به سال نو قدم می گذاریم. امسال قصد داریم با عزمی راسخ تر و ایده هایی جدید تر، آغازی متفاوت داشته باشیم .کاری کهن که فقط با همکاری شما امکان پذیر می شود و بدون شما همگی این خواسته ها ناممکن است .پس با این امیدواری از سال 99 خداحافظی می کنیم و خود را برای طرحی نو در سال آینده آماده می کنیم .قصد داریم تا با یاری شما عزیزان بر غنای فرهنگی این نشریه بیافزاییم ، و با ایده های جدیدتر افتخارات این مجموعه عظیم را در همه زمینه ها به همگان عرضه کنیم .

جای دارد در آستانه سال 1400 تشکر خود را از تمامی همکارانم  که در تهیه این نشریه  فعالیت داشتند و همچنین روابط عمومی های شرکت های پتروشیمی در نقاط مختلف کشور که در طول این سال با وجود شیوع ویروس کرونا ومحدودیت های موجود همکاری وارتباط خوبی داشتند اعلام کنم.

دوستان ،همکاران وخانواده ها پتروشیمی در سراسر ایران عزیز ، سال نو بر شما مبارک.

همیشه پایدار و شاد باشید.

تعداد بازدید : ۴,۹۹۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید