آمادگی بانک توسعه تعاون برای ارائه خدمات بانکی از شرکت‌های پتروشیمی

آمادگی بانک توسعه تعاون برای ارائه خدمات بانکی از شرکت‌های پتروشیمی
(دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱) ۱۰:۲۱

سرپرست بانک توسعه تعاون طی بازدید از شانزدهمین نمایشگاه ایران‌پلاست، گفت: واحدهای پتروشیمی و صنایع وابسته از مهم‌ترین و برجسته‌ترین بخش‌های اقتصادی کشور می باشند و اقتصاد ایران به لحاظ تولید، اشتغال، ارزآوری و جذابیت سرمایه‌گذاری در بخش پتروشیمی دارای مزیت است.

 به گزارش نیپنا، سرپرست بانک توسعه تعاون طی بازدید از شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌پلاست، بر توانمندی بانک جهت پشتیبانی خدمات بانکی شرکت‌های پتروشیمی تاکیدکرد.

محمد شیخ حسینی سرپرست بانک توسعه تعاون در بازدید از  شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌پلاست اظهار داشت: واحدهای پتروشیمی و صنایع وابسته از مهم‌ترین و برجسته‌ترین بخش‌های اقتصادی کشور محسوب می‌شوند و اقتصاد ایران به لحاظ تولید، اشتغال، ارزآوری و جذابیت سرمایه‌گذاری در بخش پتروشیمی دارای مزیت است.

وی افزود: همواره در برنامه‌های توسعه و اسناد بالادستی کشور بر نفی خام‌فروشی نفت و انرژی و ایجاد زنجیره ارزش تاکید شده است و طی دو دهه اخیر بخش پتروشیمی کشور به موفقیت‌های زیادی در سطح ملی و بین المللی دست یافته است.

شیخ حسینی خاطر نشان کرد: بخش تعاون کشور همانند دیگر بخش‌های اقتصادی در صنایع پتروشیمی و پایین‌دستی و بالادستی آن حضور دارد و بخشی از مشتریان و جامعه هدف بانک توسعه تعاون در بخش پتروشیمی کشور حضور دارند.
سرپرست بانک توسعه تعاون در بازید از غرفه های شرکت پتروشیمی مارون، امیرکبیر، فارابی و واحدهای تخصصی دیگر در نمایشگاه ایران پلاست، گفت: بانک به لحاظ سرعت و کیفیت خدمات روند رو به رشدی داشته است و پیشرفت‌های مناسبی در حوزه بانکداری الکترونیک و استقرار بانکداری دیجیتال به وقوع پیوسته است و شرکت‌های پتروشیمی و صنایع وابسته از مهم‌ترین حوزه‌های بازاریابی بانک هستند.

وی تاکید کرد: بانک توسعه تعاون در زمینه‌های ارائه انواع خدمات بانکی و ارزی، انتقال وجوه، صدور اعتبار اسنادی، اوراق گام و صدور ضمانت‌نامه از مزیت‌هایی برخوردار است و اخیراً نیز جذابیت‌های ویژه‌ای برای جذب مشتریان در خدمات بانک گنجانده شده است.

شانزدهمین دوره از نمایشگاه ایران‌پلاست از 30 شهریور تا دوم مهرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد.این نمایشگاه از بزرگ‌ترین رویدادهای صنعت پلیمر در منطقه خاورمیانه به‌شمار می‌رود و در میان نمایشگاه‌های معتبر صنعت پلاستیک جهان طبقه‌بندی می‌شود.

تعداد بازدید : ۱,۲۷۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید