اردوی تفریحی آموزشی آبعلی از سوی امور بانوان و خانواده صنعت پتروشیمی برگزار شد

اردوی تفریحی آموزشی آبعلی از سوی امور بانوان و خانواده صنعت پتروشیمی برگزار شد
(چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۱) ۱۲:۴۸

اردوی تفریحی- آموزشی آبعلی از سوی امور بانوان و خانواده صنعت پتروشیمی در 11 آذرماه سالجاری برگزار شد .

معصومه زمانی مشاور معاون وزیر و مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی درامور زنان و خانواده با تاکید بر نقش مهم خانواده به تشریح برگزاری این اردوی تفریحی ،آموزشی پرداخت .

وی گفت : در راستای برنامه های وزارت نفت ودر جهت پویایی و نشاط خانواده های کارکنان این صنعت ، این اردو با حضور 50 نفر از فرزندان دختر کارکنان در رده های سنی 11 الی 23 سال به همراه مادرانشان برگزار شد.

زمانی مهمترین اهداف برگزاری اردو را فراهم آوردن محیطی با نشاط جهت فرزندان دختر همکاران به همراه مادرانشان وتعامل با خانواده های همکاران و اطلاع از توانمندی ها و دغدغه های آنها عنوان کرد.

مشاور معاون وزیر و مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی درامور زنان و خانواده با با بیان اینکه در این اردو دو دوره آموزشی برای فرزندان در نظر گرفته شده بود ،گفت دوره اول کارگاه آموزشی جهت فرزندان رده سنی 11 تا 14 سال و دوره بعدی جهت فرزندان 15 تا 23 سال برگزار شد .

وی گفت مادران نیز در این فرصت از سمینار آموزشی تحکیم بنیان خانواده بهره گرفتند. همچنین توسط یکی از مادران شرکت کننده مباحث قرانی نیز بیان شدوشرکت کنندگان از امکانات تفریحی مجموعه نیز استفاده کردند.

تعداد بازدید : ۲,۳۹۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید