تقسیم سود 1100 تومانی در مجمع عمومی عادی سالیانه پتروشیمی زاگرس

تقسیم سود 1100 تومانی در مجمع عمومی عادی سالیانه پتروشیمی زاگرس
(سه شنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۲) ۲۰:۰۷

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت پتروشیمی زاگرس برای سال مالی 1401 برگزار شد.

به گزارش نیپنا به نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی زاگرس مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت پتروشیمی زاگرس برای سال مالی منتهی به 1401/12/29 در روز سه‌شنبه مورخ 27 تیرماه 1402 در مرکز همایش‌های بین‌المللی هتل المپیک در تهران برگزار شد.

این جلسه رأس ساعت 10 صبح روز سه‌شنبه مورخ 27 تیرماه 1402 با حضور نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار، حسابرس و بازرس قانونی و حضور بیش از 91 درصد از سهامداران شرکت برگزار شد.جلسه به ریاست  رحیم اسماعیلی دانا به عنوان نماینده سهامدار عمده تشکیل و با دعوت از دیگر اعضای هیأت رئیسه از سوی ایشان با توجه به درصد سهامداران حاضر در مجمع به طور رسمی آغاز شد.

در ادامه متین دیداری، مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت پتروشیمی زاگرس، گزارش عملکرد و دستاوردهای شرکت در سال مالی منتهی به 1401/12/29 شامل: تولید، فروش، حمل، اقدامات مالی، دستاوردها و دیگر اقدامات مهم صورت گرفته سال مالی فوق و برنامه‌های آتی این شرکت را به مجمع ارائه کرد.

پس از قرائت گزارش مدیرعامل شرکت پتروشیمی زاگرس، بازرس قانونی و حسابرس به ارائه گزارش خود به مجمع پرداخت و پاسخ‌های لازم از سوی مدیران شرکت براساس بندهای مطرح شده و همچنین سوال‌های سهامداران، به مجمع ارائه گردید؛ و با تأیید سهامداران صورت‌های سال مالی منتهی به 1401/12/29 به تصویب مجمع رسید.

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت پتروشیمی زاگرس همچنین پرداخت سود 11000 ریال را برای هر سهم در سال مالی منتهی به 1401/12/29 تصویب و نحوه پرداخت آن را مطابق اطلاعیه منتشره از سوی شرکت در سامانه کدال اعلام کرد.

همچنین روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه کثیرالانتشار شرکت و مؤسسه حسابرسی حافظ گام به عنوان بازرس قانونی و حسابرس اصلی و مؤسسه حسابرسی بهراد مشار به عنوان بازرس قانونی و حسابرس علی‌البدل برای سال مالی منتهی به 1401/12/29 انتخاب شدند.

جلسه مجمع عمومی عادی سالانه شرکت پتروشیمی زاگرس در ساعت 12:45 خاتمه یافت و بلافاصله جلسه مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت پتروشیمی زاگرس با حضور سهامداران به منظور تطابق اساسنامه شرکت با نمونه اساسنامه سازمان بورس و اوراق بهادار تشکیل و دستور جلسه به تصویب مجمع عمومی فوق العاده رسید و در ساعت 13:00 پایان یافت.
تعداد بازدید : ۲,۰۸۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید