نمایشگاه ایران پلاست فرصتی برای هم‌افزایی

نمایشگاه ایران پلاست فرصتی برای هم‌افزایی
(سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۲) ۱۰:۱۸

مدیر عامل شرکت توسعه فناوری های انرژی آرمان پاسارگاد؛ گفت: ایران پلاست رویدادی بزرگ اقتصادی و فرصتی ارزشمند برای شناخت ظرفیت‌های فنی و تخصصی و همکاری‌های فناورانه با شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان‌ها به‌عنوان بازوی توانمند صنعت پتروشیمی کشور است.

به گزارش نیپنا ستاد خبری نمایشگاه ایران پلاست ، محسن حائری‌نژاد مدیر عامل شرکت توسعه فناوری های انرژی آرمان پاسارگاد؛ با اشاره به اهمیت نمایشگاه ایران پلاست که فرصتی برای بازاریابی و توسعه همکاری با شرکت‌های داخلی و خارجی است بیان کرد: این رویداد بزرگ اقتصادی فرصتی ارزشمند برای شناخت ظرفیت‌های فنی و تخصصی و همکاری‌های فناورانه با شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان‌ها به‌عنوان بازوی توانمند صنعت پتروشیمی کشور است.

شایان ذکر است شرکت توسعه فناوری های انرژی آرمان پاسارگاد در راستای تامین لایسنس و دانش فنی واحد های پالایشگاهی و پتروشیمی به ویژه با رویکرد تکمیل زنجیره ارزش صنعت تأسیس شده است.

هفدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست با رویکرد توسعه تکمیل زنجیره ارزش، حمایت از تولید ملی و رونق ساخت داخل از 26 الی 29 شهریورماه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می شود.
تعداد بازدید : ۹۱۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید