امداد رسانی پتروشیمی نگین مکران به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان

امداد رسانی پتروشیمی نگین مکران به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان
(یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲) ۱۹:۱۷

در پی وقوع سیل کم‌سابقه در استان سیستان و بلوچستان، خصوصا مناطق جنوبی بلوچستان از جمله دشتیاری و حاشیه چابهار، وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از طریق شرکت‌های شستان و توسعه پتروشیمی نگین مکران به کمک سیل‌زدگان شتافت.

به گزارش نیپنا به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل توسعه پتروشیمی نگین مکران، مدیرعامل شرکت توسعه پتروشیمی نگین مکران گفت: در قالب تهیه و توزیع مواد غذایی و اقلام خوراکی، پوشاک، پتو، تهیه داروهای ضروری و کالاهای بهداشتی به کمک سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان شتافت.
علیرضا منیری ابیانه گفت: با توجه به توان مهندسی شهرک پتروشیمی مکران، این مجتمع با اعزام مهندسین و پرسنل فنی و نیز انتقال ماشین‌آلات و ادوات راهسازی، در جهت بازگشایی مسیرهای مسدود شده، تخلیه مناطق و منازل مسکونی از سیلاب و انتقال سیل‌زدگان به مناطق امن اقدام کرده است.
 وی افزود: یکی از برنامه‌های مهم این مجتمع صنعتی همچون سایر شرکت‌های سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح (ساتا) به عنوان یک وظیفه اسلامی- انسانی در زمان بحران‌ها و وقوع بلایای طبیعی، همدردی و امدادرسانی به هم وطنان عزیز در شرایط سخت است و این مجتمع پتروشیمی در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی ونیز یاری‌رسانی به هموطنان در حد وسع و توان موجود همواره پیشگام بوده است .
تعداد بازدید : ۱,۳۸۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید