مسابقات قرآن خانواده های کارکنان صنعت پتروشیمی برگزار شد/ اعلام اسامی برندگان

مسابقات قرآن خانواده های کارکنان صنعت پتروشیمی برگزار شد/ اعلام اسامی برندگان
(شنبه ۱۹ اسفند ۱۴۰۲) ۱۲:۰۸

مرحله نهایی دوره مقدماتی هشتمین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه ویژه فرزندان، همسران و کارکنان صنعت پتروشیمی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار نیپنا، مرحله نهایی دوره مقدماتی هشتمین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه ویژه فرزندان ، همسران و کارکنان صنعت پتروشیمی به جز مناطق عسلویه و ماهشهر در شرکت ملی صنایع پتروشیمی برگزار شد.

اسامی برندگان به شرح ذیل است:

قرائت تقلیدی فرزندان:

1. مهدی بیصدا/ خراسان

====================

حفظ 10 جز - گروه 2:

1. هدی فرهادی/ اصفهان

====================

قرائت ترتیل - گروه 3:

1. هانیه قربانی اصفهان

====================

مفاهیم قرآن کریم - گروه 3:

1. آیلین قلجی/ تبریز
2. عماد شیخ عبدالکریم/ تبریز
3. سهیل محمدی

====================

مفاهیم نهج البلاغه - گروه 3:
1. سیدعلی مصطفوی

====================

حفظ 20 جز - گروه 4:

1. سمانه قرقانی/ اصفهان

====================

مفاهیم قرآن کریم - گروه 5:

1. رقیه امینی/ اصفهان
2. امیرحسین شیخی/ تبریز

====================

مفاهیم قرآن کریم - گروه 5:

1. خدیجه پورکریم/ تبریز
2. ندا حسینی/ اصفهان

====================

حفظ 3 جز - گروه 5:

1. فائزه مقیمی/ پژوهش و فناوری پتروشیمی

====================

قرائت ترتیل آقایان - گروه 5:

1. مسعود کوهکن/ اصفهان

====================

حفظ کل - گروه 5:

1. منیزه فیروز/ تبریز

====================

قرائت تحقیق - گروه 5:

1. سعید کوهکن/ اصفهان

====================

گروه 6 = کارکنان

قرائت تحقیق - گروه 6:

1. مریم سادات متقی/ اصفهان
2. عاطفه صادق زاده/ اصفهان
3. زینب حاتمیان/ ایلام

====================

مفاهیم نهج البلاغه - گروه 6 بانوان:

1. اشرف پناهی اول تبریز
2. فاطمه جباری/ شرکت ملی صنایع پتروشیمی
3. معصومه زمانی/ شرکت ملی صنایع پتروشیمی

====================

مفاهیم قرآن کریم - گروه 6 آقایان:

1. احمدرضا خیرالهی/ اصفهان
2. علی نجفی/ شرکت ملی صنایع پتروشیمی
3. محمدعلی محجوب/ خراسان

====================

قرائت ترتیل - گروه 6:

1. مهناز فلاحی/ ایلام

====================

مفاهیم قرآن کریم - گروه 6:

1. زهرا میرزایی گنبد/ شرکت ملی صنایع پتروشیمی
2. مریم سفلایی باویل/ تبریز
3. فهیمه آقابابایی

====================

قرائت ترتیل آقایان - گروه 6:

1. احمد مشعلی/ اراک
2. محمدامین احمدی/ ایلام
3. محمدحسین براتی/ اصفهان

====================

اذان آقایان - گروه 6:

1. عادل نجفی/ اراک
2. مهدی کناریوند/ ایلام
3. محمدطاها بحرینی/ خارک

====================

حفظ 3 جزء - گروه 6:

1. زینب نصیری/ بیدبلند

====================

حفظ 5 جزء گروه 6:

1. محمد امین کاظمی/ تبریز

====================

قرائت تحقیق - گروه 6 آقایان:

1. اله بخش اله وردی زاده/ شرکت ملی صنایع پتروشیمی 
2. امین آل ابراهیم/ لردگان
3. حسین علیجانی/ تبریز

====================

مفاهیم نهج البلاغه - گروه 6 آقایان:

1. محمدحسن بی صدا/ تبریز
2. حسین کریمی/ اراک
3. مجید قربانی/ اصفهان

====================

مفاهیم نهج البلاغه - گروه 7 بانوان:

1. مریم زرقانی/ خراسان
2. حدیث درخشان/ شرکت ملی صنایع پتروشیمی 

====================

قرائت تحقیق - گروه 7:

1. فرح باقری/ اصفهان

====================

حفظ 3 جزء قرآن کریم - گروه 7:

2. مرجان رجبی/ ایلام
3. زینب رخبین/ شرکت ملی صنایع پتروشیمی
4. معصومه افتخاری پور/اصفهان

====================

حفظ 5 جزء قرآن کریم - گروه 7:

1. رقیه امینی/ اصفهان

====================

حفظ 15 جزء قرآن کریم - گروه 7: 

1. مهری عابدی اول اصفهان

====================

مفاهیم قرآن کریم - گروه 7:

1. مهناز حبیبی/ اصفهان
2. صغری گریوانی/ خراسان
3. ام البنین آزادیان/ شرکت ملی صنایع پتروشیمی

====================

قرائت ترتیل - گروه 7:

1. تهمینه مجلسی/ اراک
2. رویا مهدوی سرشت/ تبریز
3. سیده مریم موسوی/ ایلام


تعداد بازدید : ۱,۶۰۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید