افزایش ۱۰ درصدی تولید تجمعی آریاساسول در ۱۴۰۲

افزایش ۱۰ درصدی تولید تجمعی آریاساسول در ۱۴۰۲
(پنج شنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۳) ۰۸:۳۵

شرکت پلیمر آریاساسول در زمینه تولید تجمعی طی سال ۱۴۰۲ موفق شد ۱۰ درصد بیشتر از سال ۱۴۰۱ تولید کند.

به گزارش نیپنا به نقل از شرکت پلیمر آریاساسول، این مجموعه صنعتی موفق به ثبت رکورد تولید یک میلیون و ۹۶۱ هزار تن محصول در پایان سال ۱۴۰۲ شد که به ترتیب نسبت به سال‌های ۱۴۰۱ و ۱۴۰۰، ۱۷۷ و ۵۳ هزار تن بالاتر از سال‌های یادشده بود.

شرکت پلمیر آریاساسول در سال‌های ۱۴۰۱ و ۱۴۰۰ به ترتیب یک میلیون و ۷۸۴ و یک میلیون و ۹۰۸ هزار تن محصول تولید کرده بود.

مسئله مهم‌تر در موضوع تولید آریاساسول، ثبت رکورد بی‌سابقه تولید ایمن در طول فعالیت یک‌ساله بود، به‌نحوی که شاخص جهانی حوادث قابل ثبت در این دوره به صفر یا RCR=۰ رسید.

جهش درآمدی

شرکت پلیمر آریاساسول در سالی که گذشت، در بخش بازرگانی نیز رکورد سالانه مقدار فروش محصولات را جابه‌جا کرد و توانست یک میلیون و ۱۶۳ هزار تن محصول را بفروشد که این رقم در سال‌های ۱۴۰۱ و ۱۴۰۰ به ترتیب یک میلیون و ۸۴ و یک میلیون ۱۰۹ هزار تن بوده است.

بر این اساس، مقدار فروش سال ۱۴۰۲ نسبت به سال‌های ۱۴۰۱ و ۱۴۰۰ به ترتیب ۷۹ و ۵۴ هزار تن افزایش نشان می‌دهد.

افزایش مقدار تولید و فروش، افزایش درآمد حاصل از فروش محصولات را به‌دنبال داشت

درآمدهای حاصل از افزایش فروش این شرکت پتروشیمی طی سال ۱۴۰۲ با وجود کاهش قیمت جهانی محصولات پلیمری با افزایشی خیره‌کننده‌ روبه‌رو شد.

ارزش فروش محصولات پتروشیمی آریاساسول در سال‌های ۱۴۰۱ و ۱۴۰۰ به‌ترتیب ۲۷۴ هزار ۵۰۰ میلیارد ریال و ۲۶۵ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال بود، این رقم پارسال به حدود ۳۳۹ هزار میلیارد ریال رسید.

افزایش ۱۰ درصدی تولید تجمعی

آریاساسول در زمینه تولید تجمعی طی سال ۱۴۰۲ موفق شد ۱۰ درصد بیشتر از سال ۱۴۰۱ تولید کند، فروش تجمعی این شرکت در سال ۱۴۰۲ هم ۷ درصد بیشتر از سال ۱۴۰۱ بود.

مبلغ فروش تجمعی آریاساسول نیز در سال ۱۴۰۲ نسبت به فروش تجمعی سال ۱۴۰۱ افزایش ۲۳ درصدی را تجربه کرد، ضمن آنکه تولید اسفندماه ۱۴۰۲ این شرکت نسبت به اسفند ۱۴۰۱ برابر یک درصد و مقدار فروش این ماه نسبت به اسفند ۱۴۰۱، ۵ درصد بالاتر بود.

تعداد بازدید : ۱,۰۵۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید