از سوی معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی:

انتصاب مدیر شرایط اضطراری و بحران پتروشیمی های منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس/ پتروشیمی ها بر اجرای قوانین و دستورالعمل ها پایبند و متعهد باشند

انتصاب مدیر شرایط اضطراری و بحران پتروشیمی های منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس/ پتروشیمی ها بر اجرای قوانین و دستورالعمل ها پایبند و متعهد باشند
(پنج شنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۳) ۱۱:۵۹

معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی با صدور حکمی سیاوش میرحاجی را به سمت مدیر شرایط اضطراری و بحران پتروشیمی های منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس منصوب کرد.

به گزارش نیپنا؛ مرتضی شاهمیرزایی در جریان سفر میدانی خود به هاب عسلویه، مدیر شرایط اضطراری و بحران پتروشیمی ها را در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس منصوب کرد.

وی در مراسم معرفی سیاوش میر حاجی به عنوان نماینده بخش حاکمیت در این منطقه، بر اجرای دستورالعمل ها و قوانین مدیریت بحران و پدافند غیر عامل از سوی شرکت های پتروشیمی تاکید و آن را الزام آور دانست.
معاون وزیر نفت گفت: تمامی هلدینگ ها و شرکت های پتروشیمی باید به صورت منسجم و یکپارچه بر اجرای قوانین و دستورالعمل های موجود پایبند و متعهد باشند.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی تصریح کرد: واحد های ایمنی، بهداشت، محیط زیست و پدافند غیرعامل پتروشیمی ها باید به فناوری ها و تجهیزات روز مجهز شوند و ملزومات خود را برای استفاده در شرایط احتمالی بحران در اختیار داشته باشند.

شاهمیرزایی ادامه داد: باید سطح منطقه در مدیریت بحران همواره بالا باشد تا در مواجهه با شرایط اضطراری و بحران بتوان با آمادگی کامل هماهنگی های لازم را در تمام زمینه های اجرایی معمول کرد.

وی با اشاره به هدف گذاری های انجام شده در مسیر تکمیل زنجیره ارزش در صنعت پتروشیمی گفت: همزمان با تلاش برای رسیدن به برنامه ریزی های انجام شده باید تمام جوانب را در راستای توسعه مورد توجه قرار داد.

به گزارش نیپنا، مرتضی شاهمیرزایی در جریان این سفر از مجتمع های پتروشیمی دنا، پارس، فاز 2 و واحد شیرین سازی بوشهر، طرح های پتروشیمی مهر پتروکیمیا و توسعه لاوان بازدید کرد.

از دیگر برنامه های معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در سفر یک روزه خود به عسلویه، حضور در نشست هم اندیشی راهکارهای تحقق حداکثری جهش تولید و آیین معنوی کمک های مومنانه در قالب 888 بسته کمک معیشتی پتروشیمی بوشهر برای سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان و نیز مناطق کم برخوردار استان بوشهر بود. این برنامه در راستای اجرای راهبرد مسئولیت های اجتماعی صنعت پتروشیمی برگزار شد.

تعداد بازدید : ۱,۴۷۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید