راه‌اندازی ایمن طرح‌ها با کسب تأییدیه‌های لازم از شرکت ملی صنایع پتروشیمی

راه‌اندازی ایمن طرح‌ها با کسب تأییدیه‌های لازم از شرکت ملی صنایع پتروشیمی
(جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳) ۱۲:۲۵

نماینده ساختمان و نصب منطقه عسلویه، کنگان، دیر، پارسیان و سیراف در شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: اجرای دستورالعمل‌های ایمنی در فازهای مختلف اجرای طرح‌های پتروشیمی سبب راه‌اندازی ایمن پروژه و صرفه‌جویی در هزینه و زمان می‌شود.

به گزارش نیپنا؛ عبدالعظیم پلاسعیدی در «نشست تخصصی HOSتعمیق و ضرورت آگاهی‌بخشی دستورعمل ۱۰۱۰۲۳۱» در تشریح رویه تکمیل نصب مکانیکال و راه‌اندازی طرح‌ها بیان کرد: این دستورالعمل از سال ۱۳۸۳ از سوی شرکت ملی صنایع پتروشیمی اجرا شده است.
وی با تأکید بر اینکه اجرای دستورعمل ۱۰۱۰۲۳۱ وزن زیادی از سرمایه‌گذاری در طرح را به خود اختصاص نمی‌دهد، افزود: شرکت ملی صنایع پتروشیمی با اجرای این دستورعمل نظارت کامل روی همه مراحل و فرایندهای ساخت طرح‌های پتروشیمی دارد.
نماینده ساختمان و نصب منطقه عسلویه، کنگان، دیر، پارسیان و سیراف در شرکت ملی صنایع پتروشیمی ادامه داد: HOS نقشه راهی برای رسیدن از فاز نصب مکانیکال به فاز راه‌اندازی است.
پلاسعیدی با اشاره به اینکه این دستورالعمل در چهار فرمت روی همه سیستم‌ها و زیرسیستم‌ها انجام می‌شود، تأکید کرد: اجرای این دستورعمل در طرح بزرگی مانند ان‌جی‌ال ۳۲۰۰ شامل ۱۱۸ هزار مورد برای بررسی و تأیید بود.
وی تصریح کرد: اجرای این دستورعمل در طرح‌های پتروشیمی سبب راه‌اندازی ایمن پروژه و صرفه‌جویی در هزینه و زمان می‌شود.
به گزارش نیپنا، بیست و هشتیمن نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با شعار «صنعت نفت، جهش تولید، بهینه‌سازی فناورانه» روزهای ۱۹ تا ۲۲ اردیبهشت‌ ۱۴۰۳ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

تعداد بازدید : ۱,۶۷۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید