پتروشیمی ارومیه برای رفع نیازهای دانش‌محور تفاهم‌نامه‌ امضا کرد

پتروشیمی ارومیه برای رفع نیازهای دانش‌محور تفاهم‌نامه‌ امضا کرد
(دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳) ۱۰:۲۳

شرکت پتروشیمی ارومیه برای رفع نیازهای دانش‌محور خود تفاهم‌نامه‌ای با پمپ‌سازی فراز صنعت در نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی امضا کرد.

به گزارش نیپنا به‌نقل از پتروشیمی ارومیه، تفاهم‌نامه‌ای بین شرکت پتروشیمی ارومیه و پمپ‌سازی فراز صنعت هم‌زمان با روز پایانی برگزاری نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی و در حضور مرتضی شاهمیرزایی، معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی و مدیرعامل گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس امضا شد.

در این تفاهم‌نامه بر رفع نیازهای دانش‌محور شرکت پتروشیمی ارومیه در حوزه پمپ‌های اسید کلریدریک در واحد سولفات پتانسیم (SOP) و واحد پلی‌آلومینیوم کلراید (PAK) تأکید شده‌ است.

برگزاری دوره‌های آموزشی برای کارکنان تعمیرات و مهندسی شرکت پتروشیمی ارومیه در زمینه نگهداری پمپ‌های اسید کلریدریک، تأمین به‌موقع قطعات یدکی، تعمیر پمپ‌های معیوب و معرفی و جایگزینی پمپ‌های تازه با بهره‌وری و طول عمر بالا، و همکاری برای تهیه و تحویل نقشه‌ها ‌و اسناد مهندسی درخصوص موضوعات مورد توافق، از مفاد این تفاهم‌نامه است.

این تفاهم‌نامه به‌منظور حفظ تولید مستمر محصول کود سولفات پتاسیم و واحد تولیدی پلی‌آلومینیوم کلراید در هفت ماده از سوی مدیرعامل شرکت پتروشیمی ارومیه، و مدیرعامل شرکت پمپ‌سازی فراز صنعت امضا شد.

تعداد بازدید : ۱,۶۵۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید