دومین جشنواره ورزشی فجر بهترین های خود را شناخت

دومین جشنواره ورزشی فجر بهترین های خود را شناخت
(چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۲) ۰۹:۳۸

دومین جشنواره ورزشی فجر در فجر پس از یکماه رقابت در 15 رشته ورزشی به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی فجر؛ حسین حیدری مسئول امور ورزش این شرکت اظهار داشت:‌ دومین جشنواره ورزشی فجر در فجر  هفتم بهمن ماه در این مجموعه آغاز شد و در سه مقطع بانوان،‌ آقایان و فرزندان کارکنان برترین های خود را شناخت.

وی با اشاره به اینکه این مسابقات در 15 رشته و 27 رده برگزار شد، افزود: این دوره از مسابقات با حضور 848شرکت کننده برگزار شد که کم سن ترین شرکت کننده با ‌5 سال سن موفق به کسب رتبه دوم در رشته ژیمناستیک شد؛ همچنین مسن ترین ورزشکار، همکار 55 ساله ای بود که در رشته شنا شرکت کرده بود.

حیدری ضمن قدردانی از زحمات برگزار کنندگان  و شرکت کنندگان در این دوره از جشنواره، گفت:‌ این دوره از مسابقات از کیفیت بالایی برخوردار بود به گونه ای که شاهد ارتقای تیم های دسته دوم و سوم به رده اول مسابقات بودیم.

وی تصریح کرد:‌ رکورد انضباطی از نکات مهم این دوره از مسابقات بود به گونه ای که در رشته فوتسال به عنوان پرحاشیه ترین ورزش هم شاهد هیچ گونه مورد انضباطی نبودیم و مسابقات فوتبال با مدیریت خوب سرپرستان،مربیان و داوران، کمترین میزان اعتراضات به تیم داوری برگزار شدند.

دومین جشنواره ورزشی فجر در فجر  که همزمان با دهه فجر آغاز شده است؛یک ماه به طول انجامید و در پایان برترین های ورزشی خود را در هر رشته شناخت.

تعداد بازدید : ۱,۹۵۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید