/ سخن ما

دوباره نو می شویم

مخاطبان گرامی با سلام

نشریه خانواده پتروشیمی که از نیمه سال 90 آغاز و تا اواخر سال گذشته منتشر شد همواره از استقبال و همکاری شما عزیزان برخوردار بود به طوریکه حتی  با توقف آن که دلایل آن محل بحث این نوشته نیست بسیاری از شما همکاران گرامی مطالب خود را برای ما فرستاده و پیگیر چاپ آن بودید.این موضوع بهانه ای شد تا دوباره زمینه انتشار آن در شکل و فرم جدیدی به صورت الکترونیکی مهیا شود تا روند انتشار آن چون 3 سال گذشته تداوم یابد.

علاقه مندیم با توجه به جایگاه والای خانواده کارکنان صنعت پتروشیمی و اعتقاد به ارزشمندی شما عزیزان به عنوان سرمایه اجتماعی این صنعت ، همچون گذشته اعضای تحریریه این نشریه شما، همسر و فرزندان عزیزتان باشید تا از موفقیتهای تحصیلی ، علمی، هنری ، ادبی، فرهنگی و ورزشی خود ما را آگاه سازید.

اعتماد، باور حضورتان و همراهی شما ثروتی است ماندگار که هیچ قیمتی برآن نمی توان گذاشت. قرار ما گفتن های شماست و شنیدن های ما وعده مان جاودانه کردن شادی های شماست و تعهدمان بودن در کنار شما.

خرسندیم در سفری که با شما آغاز کردیم از خطه جنوب ماهشهر و عسلویه، از تبریز و ارومیه گرفته تا اصفهان ،شیراز ،کرمانشاه و بجنورد میهمان و میزبان کل خانواده های پتروشیمی در سراسر ایران عزیز باشیم .

تمام تلاش ما راه یافتن به درون خانواده پتروشیمی و شنیدن صدای شماست. دامین اختصاصی خانواده پتروشیمی khanevadeh.nipna.ir است که مطالب خود را در بخش های سلامت، موفقیت ، روانشناسی ،بانوان ، ادب و هنر ، گردشگری، ورزشی، تصویر ، گوناگون و ... منتشر می کنیم .

 امیدواریم  به زودی امکان ارسال مطالب از طریق همین سایت برای شما مخاطبان گرامی فراهم شود و شما  می توانید مطالب خود را در گروه های مختلف برای هر صفحه ارسال نمایید. در حال حاضر پل ارتباطی شما با نشریه پست الکترونیکیkhanevadeh@nipc.ir می باشد.پس منتظر نظرات شما عزیزان هستیم.